AKTUALNOŚCI

13.08.2018

Komunikat dotyczący sfałszowanych tytułów egzekucyjnych

W związku z licznymi wątpliwościami i zapytaniami dotyczącymi sfałszowanych tytułów egzekucyjnych w postaci notarialnych aktów poddania się egzekucji zaopatrzonych przez Sąd klauzulą wykonalności, przedkładanych Komornikom na terenie całego kraju, w których jako Notariusza rzekomo je sporządzającego wymieniano Panią Sylwię Barutowicz-Wieczorek z Kancelarii Notarialnej w Krakowie, Krajowa Rada Komornicza uprzejmie wyjaśnia i podkreśla, że we wszystkich znanych tego typu przypadkach akty notarialne były w całości sfałszowane, jak również sfałszowana była klauzula wykonalności Sądu.
w budowie

 

Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy dzialalności prowadzonej przez kancelarie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią
równiez oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek inny sposób

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Państwa dane będą wykorzystywane tylko na potrzeby kontaktu, oraz do wysyłania Państwu naszych informacji. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wytycznymi RODO macie Państwo możliwość wglądu w swoje dane na każdym etapie naszej współpracy, możliwość wprowadzania zmian jak i wnioskowanie o usunięciu Państwa danych z naszej bazy. Złożenie rezerwacji lub wysłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych w celu realizacji zlecenia.